Avinka v novém domově
menu

Avinka v novém domově

Jak jsem slíbila, tak zas vám budu něco vyprávět...

Novinky ze psího života.

Už nejsem v naší školičce. Je ze mě psí asistentka Avinka, nástupkyně Ebi, i když zatím pomáháme paničce Daniele obě.

Seznámení s Ebinkou bylo bomba. A tak jsem pomalu z výcviku stávala asistentkou. Všichni jsme se setkali ve středu 10. října 2012. Měla jsem velkou radost, že vidím Danielu s mamkou. Dělala jsem samé blbiny. S Ebinkou jsem se hned skamarádila. Jirka s Oli říkali, že si vyhovíme, a je to pravda. Hned jsem chtěla paničce Dádě ukázat, že už umím i to nové, co potřebovala, abych se naučila. Jenže Dáda nevěděla, jakými novými povely to říkat, tak jsem to udělat nemohla. Ve čtvrtek přijela Renata a naučila nás obě s Dádou, co a jak máme dělat. Tak jsme trénovali a pilovali aportíky a další věci.

Můj velký den přišel v neděli 14. října, po složení zkoušek, jsem se i já stala asisťákem. A hned jsme odjeli do Mostu. V Mostě jsem teď doma. Poznala jsem všechny ostatní, taťku, Kubu, Martinu, miminko Leontýnku a labradora Sparca. A začala jsem pracovat v novém domově. Chvilku tu byl i Jirka, aby viděl, jak nám to jde a zklidnil toho černého obra Sparca

Už jsem se tady naučila dávat Dádě nohu na stupačku vozíku zase o kousek víc, než jsem uměla . Mobil podávám za šňůrku, kdo na mobilu nemá šňůrku, tak mu ho nepodám, má smůlu, ještě bych mu poškrábala display. Chodím pro pomoc i do patra, třeba, i když leží Dáda v posteli a něco potřebuje. Řeknu na sebe, co jsem udělala špatně. Užírala jsem Sparcovi granule, tak jsem v pondělí dostala málo svých. Vím, že se to nedělá.

Dneska jsem svlékala Dádě i povlečení. Podávám vše, co je potřeba dokonce aviváž na prádlo. Vynwedám prádlo z pračky.

Spím celou noc s Dádou v posteli, díky canisterapii, prohřívám všechno, co bolí. Jednou jsme terapii dělali obě dvě Ebinka i já najednou. Bylo to prima.

Jsme holčičí trio. A máme velkou radost, že jsme spolu. Moc Vám děkujeme tlapkáčci.

Ahoj všem zase příště Avi, Ebi a Daniela.