Avi, Ebi a Daniela společně na akci DEDRA INNOVATIONS
menu

Avi, Ebi a Daniela společně na akci DEDRA INNOVATIONS

V novém domově v Mostě jsem už skoro 2 měsíce. Za tu dobu jsem se paničce Daniele naučila zas o chlup lépe zvedat na vozík, podávat pouzdro s vizitkami, falsh disky, polštáře a další potřebné spadlé věci. Umím už pořádně zavřít dveře z venku. S tím jsem měla problém :( Ale Ebi, moje předchůdkyně mi ukázala, jak na to. A jde mi to. Hurá!! :) JEŠTE SE, ALE MUSÍM NAUČIT POŘÁDNĚ PODÁVAT DLOUHÉ A VELKÉ VĚCI. To mi totiž nejde úplně tak, jako Ebi. Zvládnu to a udělám Dádě radost. Jinak mě vše baví a jde. Přiznám se, že občas paničku trochu zlobím, tak mi Ebi ukáže, že mám dělat to, či ono, ale ne zlobit a předvádět se. ;-) Když je teď zima a Daniela nosí rukavice, také je sundávám, i když jsou hodně složité. A ještě pomáhám Dádě vyléčit canisterapií lízáním, klouby na rukou. Od té doby, co jsem tu, ji klouby už nebolí :). Doktoři pomoct neuměli a nechtěli. Jsem lepší. Já maličká Avinka jsem to dokázala a bez poplatku :)).

Víte co, prozradím vám všem tajemství. Někdy se nám s Ebinkou povede, že svlékáme Dádu obě najednou. Jsme prostě šikovné.

Chodíme spolu všude možně. Poprvé jsme my všichni tři holky byli společně na větší akci. Bylo to v sobotu 24. listopadu 2012, konalo se tu produktové školení DEDRA INNOVATIONS. Pro mě a Dádu to začalo už ráno, museli jsme jet autobusem pomoci upravit prostory, které nám půjčila kamarádka Dády Lucka Gärtnerová z Občanského sdružení AAJA. Pak přijely další Dádiny kamarádky Markéta a Andrea, přivezly spoustu žůžo věcí drogérku, oblečení a parfémy. Já jsem chtěla také pomáhat, ale nemohla jsem. S DEDROU pomáhám Dádě doma, nosím aviváže apod. Odpoledne začalo školení, přišlo spoustu lidiček. Bylo to prima fajn odpoledne. Všem děkujeme.

Než se dnes rozloučíme, přejeme všem krásné a klidné Vánoce, v roce 2013 hlavně spoustu zdraví a síly. Příště napíši, jaké byly moje 1. Vánoce v Mostě.

Pac a pusu Avi, Ebi a Daniela.