Brutální prázdniny :)!
menu

Brutální prázdniny :)!

Brutální hafoj všem, moji milí Tlapkáci :)!!

Moje panina je truhlík a zapomněla zkontrolovat mejly, které Vám posílala a oni se samozřejmě naschvál neodeslaly. Tak ji prosím omluvte a pojďte číst a koukat na to, co Vám posílám :)!

Měli jsme opravdu "brutální" prázdniny :)! Jak víte z smsek a internetu - začalo to tím, že jsem jel s paninou do její školy řízení auta. Bylo to daleko, jeli jsme vlakem až do města Přelouč a bydleli jsme tam, sami a bez páníčka. Strašně moc se mi po něm stýskalo, ale věděl jsem, že musím být statečný a hezky se postarat o paninu (páníček mi to dal úkolem), tak jsem se snažil, co to šlo. Seznámil jsem se tam s mnoha skvělými lidmi, ale také s kamarádkou Vampy a jeden den tam byl také kamarád Guliver :). Vampy si se mnou moc hrát nechtěla, ale mě to bavilo ji pokoušet, tak jsem si z toho nic nedělal a Guliver mi řádění při své návštěvě vynahradil. Panina zkoušky po 14dnech složila a dnes už se těšíme na naše autíčko :)

Jen co jsme se vrátili ze školy, jeli jsme do Karlových Varů a to bylo teprve něco! Všude samá pěkná kost :), foťáky, koberce a hudba, divní lidi na dlouhých nohách a tak, no byl jsem z toho u vytržení. Spali jsme tam v takovém krásném velkém domečku a panina mi tam dovolila lehnout si i do postele - z toho jsem byl tak nadšený, že jsem skoro ani nedýchal, aby si to panina nerozmyslela :D! Viděl jsem se tam taky s Jirkou a Oli, to bylo moc fajn, ale už vím, že patřím jen a jen k paničce :)

Celé prázdniny se doma něco dělo. Stěhovalo, uklízelo, přesunovalo, spravovalo. S páníčkem jsme montovali poličku, s paninou často prali, pak jsme taky kachličkovali kuchyni a já nosil nářadí...Bylo to vzrůšo :) jen se mi pořád přesunoval pelíšek, to mi vadilo, ale teď už ho mám nastálo pod psacím stolkem a moc se mi tam líbí :).

Pokud jsme nebyli doma, někde jsme cestovali. Buď jsme byli ve Svitávce, kde jsem třeba hlídal malé miminko :), nebo jsme byli v Jánských Lázních u velkého Krakonoše, kde jsem jel lanovkou a zmokli jsme tam jako psi :). Hlavně jsme byli taky několikrát na naší chaloupce - tam já to mám strašně rád - můžu tam volně běhat, mám tam dvoreček, hodně mě tam češou a leháme tam s paninou na trávě :). Jednou tam k nám dokonce přijeli všichni naši kamarádi a taky můj nejlepší psí kamarád Charlie! Byla to ta nejlepší dovolená, to vám povím :)! Honili jsme se tam, chodili na veliké procházky, váleli se na poli a dokonce jsme se koupali a plavali :). Mě to strašně bavilo (nejvíc pak máčet všechny suché lidi :D), jen Charlie se na to ze začátku moc netvářil, ale já jsem ho do hrátek ukecal :). Panina říkala, že si taky musím užít dovolenou a tak mě tohle všechno nechala dělat. Já jsem za to skoro vůbec nezlo bi l, pracoval jsem všechno, co potřebovala nebo jsem ji hezky mazlil :)

Teď naposled jsme byli na výletě v Praze, kde jsme byli projít velkou ZOO :) - tam bylo zvířátek :)! Všechny se mi lí bi ly, na všechny jsem se mohl podívat, škoda, že jsem si s nimi nemohl i pohrát :).

Byly to moc vydařené prázdniny, využili jsme každou chvilku, když páníček nepracoval, byli jsme spolu a něco jsme podnikali. Panina byla párkrát nemocná - měla bolavou nožičku a taky kašlala, ale pokaždé jsem jí pomohl se vyléčit. (Moje osobní poznámka - opravdu! Když na mě lezl kašel, lehla jsem si s Brutem na zem. Leželi jsme asi 5minut, pak se Brutí zvedl, odešel kus ode mě a začal strašně kašlat sám - do minuty ho to ale přešlo a od té chvíle jsem už ani já nezakašlala :) )

Víc mě teď panina krmí, trošku jsem shodil, jak jsem lítal, ale paní doktorka říkala, že jsem krásnej :). Mazala mi uši a papal jsem další tabletky proti červíkům a máme taky nové vodítko, protože na tom starém nám nějak praskla kara bi na :/.

No, asi budu končit nebo si upíšu pacičky :). Venku prší, tak zase zalezu do pelíšku spinkat, snad panina nebude nic potřebovat :D. Vy se podívejte na fotky a posílám obrovskou pusinku :)!!!

Váš Brut <3 (Dáška a její kluci :) )

https://picasaweb.google.com/100627807091656553114 (tady budou všechny naše fotky :) )