Ahoj všem Tlapkám, zdraví Brut z Brna!
menu

Ahoj všem Tlapkám, zdraví Brut z Brna!

Hlásíme se Vám s radostnou novinou, že máme nově doma malé miminko – Vilémka!
Když ho měla panička v bříšku, často ji moc trápil nízký tlak, až dokonce omdlévala. To jsem pak u ní dlouho seděl a olizoval jí ruce nebo tvář. Pak se k nám na svět miminko „vyklubalo" trochu dřív a nějakou dobu bylo v nemocnici. Byl jsem se tam jednou podívat přes sklo a jinak tam panička mohla chodit jen sama. To mě trochu mrzelo, že nebyla tolik se mnou, ale vynahrazoval mi to páníček a menší prázdniny u „babičky a dědečka".

Teď když už je miminko doma, je to lepší. Pravda teda je, že s takovým malým prďolou si ještě nemám moc co říct. Pořád jen křičí, povely žádné ještě neumí a všichni skáčou kolem něj místo kolem mě. Až bude vonět piškotama, bude to lepší. Zatím jen tak hlídám a kontroluju a jsem hodnej na paničku. Velmi poctivě jí pomáhám – repertoár podávání se mi rozšířil na plínky, víčka kojeneckých lahví, dudlíky a prádlo co voní dětskou aviváží.

Jinak jsem zdravý jak ryba, jen to horko by ve městech měli zakázat. To se nedá nic jiného, než zalézt domů do chládku a dávat si „siestu".

Všechny u Vás zdravíme a pac a pusu!