Zuzka a Bruno jsou super tým
menu

Zuzka a Bruno jsou super tým

Dobrý den.

Je tomu půl roku kdy jsme Vám psali zpravu jak se nám daří. Za poslední půl rok jsme měli mnoho zážitků, počínaje příjmací řízeni na střední školu, kde byli Zuzka i Bruno úspěšně přijatí. Bylo to opravdu náročné, ale naše dvojka, Bruno i Zuzka to zvladli.

Další velká událost byli promoce našeho  Bruna a Zuzky, tento zážitek byl jedním slovem nepopsatelný. EMOCE nás zasáhli všechny a dlouho jsme vstřebávali zážitky, Bruno jako vždy s grácii ukázal jaký to je pašák.

Zuzka je uplně jiná slečna než před rokem. Dnes už jezdí sama do školy ale pozor už i ze školy, to jsme Vám ještě nestačili říct a pochlubit.  Jsou s Brunem super tým.

No a protože jsem na oba dva pyšná, tak ode mně dostali dovolenou v podobě Španělska. Zpočátku to nebylo jednoduché, ale mi se nevzdáváme a vše jsme zvládli. Bruno byl se Zuzkou i v letadle, kde měl plnohodnotné místo. Musím přiznat, že od vstupu na letiště jsem byla mile překvapená, okamžitě jsme dostali průvodce, který nám pomohl se Všemi náležitostmi a odbavením a to do té doby, než nás usadili v letadle. Bruno i Zuzka leteli poprvé a oba to zvládli na jedničku. Na hotelu čekal na Bruna pelíšek a mističky. Milé překvapení. Bruno měl všude přístup, nikdo se nepozastavoval nad jeho přítomností, byli k nám laskavý. Dovolenou jsme si užili plnými doušky.

A ještě jedna velká věc na nás čekala a to bylo rozloučení se základní školou, kde samozřemně nesměl chybět náš Bruno.

No a tady vidíte, že se vůbec nenudíme a hlavně máme pořád plno zážitků s Brunáškem a Zuzkou. Bruno má úžasnou klidnou a poslušnou povahu, ale taky se umí pěkně naštvat, ha ha.

Náš život má konečně smysl a můžeme se těšit na každý nový den.

Velký dík patří vám všem.

Holky Paškojc a Bruno