Půl roku s Brunem
menu

Půl roku s Brunem

Dobrý den, Pomocné tlapky.

Chtěla bych se s Vámi podělit o zážitky a soužití Bruna a Zuzky během prvního půl roku, kdy k nám Bruno přišel.

Bruno k nám přišel na prázdniny, kdy se Zuzka s Brunem seznamovali. Bruno byl hned připraven Zuzce pomáhat, zvykli si na sebe dá se říci hned. Procvičovali si jizdu trolejbusem či tramvají, mimochodem Bruno rád jezdi mhd:-D. Pro Zuzku je Brunovo doprovod do školy nutný, pro její diagnozu. Bruno Zuzku nejen doprovází do školy, ale dělá jí společnost i ve škole, kde má své místo. No jen snad hudební výchova mu moc nevoní 8-).

Bruno nepustí svou paničku z očí, věrně jí slouží a pomáhá. Zuzka dělá pokroky je schopná ject do školy už půl cesty sama s Brunem do školy. Také spolu během svého prvního půl roku oslavili narozeniny oba dva je mají v říjnu, tak měli společnou oslavu.

Důležité ovšem je, jak se Zuzka díky Brunovi posunula ve vývoji. Pozorujeme jak je štastná, pomalu začíná zvládat to, co by ještě před půl rokem nezvládla. Je veselá, Bruno ji nenechá smutnit. Je to její každodenní pomocník a náš kamarád, který je milován. Napsat pár větami co pro naší Zuzku Bruno znamená nejde, je to kus její duše.

Snad jen ten kdo nás zná tak ví, jak moc nám Bruno změnil život. Každý den je její společník ať už jde do školy, nebo k lékaři, všude nás vřele přivítají.

Chtěli bychom poděkovat Všem, kteří se podíleli na výchově Bruna, nebýt jeho společnosti byla by Zuzka ve své ulitě sama, protože k sobě pustila jen Brunáška.

Děkujeme, Paškovi