Jarní pozdrav od Bruna
menu

Jarní pozdrav od Bruna

 

Posíláme Vám všem krásný jarní pozdrav z konce března. Bruno, štěně v předvýchově, je s námi už třetí měsíc a my stále nevycházíme z údivu.

Každý den se vzájemně učíme něco nového. Je to veselý a klidný pejsek, velmi společenský a rychle se učí. Denně jezdí tramvají, už zvládá i výstup a nástup po vysokých schodech starých klasických vozů. Rád se proběhne na psím hřišti na pražské Letné, kde občas potkává svého parťáka australského ovčáka.

Bruno se mnou chodí do práce, kde ovšem (na rozdíl ode mě) relaxuje. Nejraději spí pod stolem při poradách, vítá návštěvy a kontroluje studenty, zejména obsah jejich tašek. Pak ovšem nasadí vestu a je z něj zase vzorný pes, kterého se nikdo nesmí ani dotknout (ani škemrající studentky). Pilně pilujeme chůzi u nohy, podávání předmětů a včera jsme zvládli odložení na pár minut v Kotvě v oddělení pánských sak, kam jsme vyjeli na eskalátorech.

Těšíme se, že z Bruna vyroste skvělý pomocník a je nám velkou ctí, že můžeme přispět k jeho výchově a šťastnému štěněčímu dětství. A také se moc těšíme se na další setkání s ostatními v Třemošné!

Všechny kamarády z Tlapek zdraví Bruno a Klára.

Věříme, že z něj kromě nás má radost i jeho patronka paní Vančurová.