Bruno je správný parťák
menu

Bruno je správný parťák

Dobrý den,
po dlouhé době, se opět ozýváme pomocným tlapkám. I když nás potkalo odloučení v podobě nemocnice, užívaly jsme spolu každou možnou chvíli. Bruno je správný parťák a tak si na mně počkal a patřičně mě přivítal. Konečně spolu. Začali jsme spolu zase makat. Bruno mně zase správně směroval jakou cestou se dát. Trpělivě snášel moje nálady, smutek bezmocnost, ale nebyl by to Bruno, aby na mé tváři nevykouzlil úsměv. A tak jako Vás všechny i nás postihla karanténa. Ale ani tak jsme nelenili a dál cvičili s Brunem naše návyky.

Bruno také navštívil svého pejskového pana doktora, kde se mu dostalo pochvali za jeho krásnou váhu. I když byla karanténa čekala nás kontrola u lékaře, která se nedala odložit a Bruno jako vždy doprovázel s úsměvem. Protože ještě nechodíme do školy tak je náš režim volnější, učím se doma o to víc času je na naše terapie a procházky.

Věřím že se vše v co nejbližší době vrátí do normálu a i my opět vyrazíme naší cestou, do školy a do ulic, kde je můj Bruno nepostradatelný.

Loučí se s Vámi tým SŠ 84 Bruno a Zuzka