Podávání bot má Bora nejraději
menu

Podávání bot má Bora nejraději

Už to budou dva roky, co jsme se domluvili, že našeho syna Filipa budeme nechávat přes týden ve speciálním domově v Plzni. Domů si ho bereme na víkend.  I proto se liší Borce náplň práce v týdnu nebo o víkendech.

V týdnu nejvíc Borku zaměstnává naše babička. Borka jí podává boty a pantofle. Podávání bot má nejraději. Podává je i návštěvě, jen co přijde dovnitř. Necháváme ji, aby nám podávala různé věci, které nám spadnou na zem, nebo je tam schválně položíme. Má ohromnou radost, když nám nosí věci od jednoho druhému. Ať už to jsou noviny,  nebo  hřeben.

Vždy v pátek, když přivezeme Filipa domů, má Bora ohromnou radost. Běhá kolem Filipa, olizujeme ruce i pusu. Každý víkend neustále s radostí nosí čisté pleny a odnáší špinavé do koše. Filip je nadšen z polohování.  Při polohování s Borkou je vidět, jak moc je nadšen. Leží na ní, občas ji pohladí. Musíme přitom dávat pozor, aby Borce neublížil, protože neumí odhadnout sílu stisku. Od vedení Nováčka, to je speciální domov v Plzni, kde je Filip v týdnu, víme, že podobně si užívá i návštěvy Pomocných tlapek v Nováčkovi. Borka také ráda chodí na procházky vedle kočárku s Filipem. Procházek si teď moc neužila, protože nám nepřálo počasí.