Bobeš v Třemošné
menu

Bobeš v Třemošné

Ahoj kamarádi,

začalo nám jaro a venku i občas svítí sluníčko.

První březnovou sobotu jsme byli v Plzni, abych předvedl své dovednosti. Vyrazili jsme hned ráno po snídani. Cesta byla stejná jako minule, jako když jsme sem jeli na prázdniny. Akorát u Tesca, kolem kterého jsme minule jen minuli, jsme tentokrát odbočili a zastavili. Na místě srazu jsme byli asi o hodinu dříve, než bylo domluveno, aspoň jsme měli dost času se jít podívat i do ostatních obchodů. Nejdříve jsme se byli podívat v superzoo, jestli nemají nějaké hezké vodítko, potom opět v Breno podívat se na podlahu, a nakonec v Kiku, kde jsem se dozvěděl, že jsem mnohem krásnější než ta černá fenka retrievera, která tam také chodí.

Postupně k Tescu přijeli i ostatní a zkoušení mohlo začít. Nejdříve byla procházka venkem, pak jsme se přesunuli dovnitř do Tesca a vyzkoušeli jezdící plošinu a nákupní vozíky. Po Tescu následovalo zkoušení v Třemošné. Nejdříve si mě vzali postupně Renča a Pavel na chůzi okolo domu, pak chtěli vidět, jak podávám různé věci a zkoušení bylo zakončeno v atriu testem IGDF. Mým cílem bylo projít kolem zapnutého vysavače, mezi prázdnými přepravkami na pečivo, kolem zapnutého větráku a spousty dalšího a Renča a Pavel sledovali moje reakce. Poslední úkolem bylo setkat se s „bubákem", já však na bubáky nevěřím a nejradši bych napsal, že jsem jim na to neskočil, ale bylo to přesně naopak, jen co se bubák objevil ve dveřích, skočil jsem mu do obličeje. Poté si lidé ještě chvilku povídali dole v jídelně a domů jsme přijeli akorát v čase jít spát.

Také jsem v březnu navštívil Ikeu a vzaly mě do parku podívat se na kachny. Ty mě moc nezajímaly, ale potkal jsem žábu a ta se mi moc líbila. Tak moc, že jsem si jí chtěl i vzít domů, ale to mi nedovolily, prý mám hraček dost.

Tak pac a zase příští měsíc se zase ozvu, Bob.