Bobeš na výletě a v divadle
menu

Bobeš na výletě a v divadle

Zdravím Vás přátelé,

venku se nám trochu oteplilo, sněhu už je minimum a tak můžeme chodit více na výlety do přírody.

V neděli před obědem jsme vyrazili na autobus a jeli do Libně na nádraží. Chvíli jsme čekali na nástupišti a za chvíli přijel vlak (vlak je takové nadzemní metro a jezdí i mimo Prahu). Ve vlaku jsem si sedl vedle sedaček a koukal z okýnka na ubývající krajinu. Asi po čtvrt hodině jízdy jsme vystoupili na nádraží v Klánovicích a po naučné stezce jsme se prošli lesem. Cestou zpátky jsem si hned po nástupu lehl a usnul a ani nevím, co se dělo dál.

Byla středa k večeru a doma mi oblékli vestičku a hlavně můj flatí obojek od maminky, který mi dávají, jen při speciálních příležitostech. Jeli jsme metrem na Pankrác a pak chvíli přes park pěšky až do divadla Na Jezerce. V divadle jsem si našel pěkné místo uličce, ze kterého jsem krásně viděl na jeviště a nejvíc mě zaujala spadaná jablka, do kterých herci ještě kopali a ony se kutálely po podlaze.

O přestávce jsem se byl projít a vyvenčit a paní Radka mě chválila a řekla mi, že ještě určitě musím přijít a že by bylo fajn, kdyby všichni diváci byli tak hodní jako já. Když jsme na konci představení odcházeli, hodně krát jsem zaslechl "jé, on tu byl pejsek" a plno lidí si mě chtělo pomazlit.

Pac, kulturně vzdělaný Bobeš.