Bobeš na promoci
menu

Bobeš na promoci

Ahojky kamarádi,

je tu léto a s létem je spojená i promoce, kde jsou moji starší Tlapáčští sourozenci oficiálně předáni do svých rodin. Vyrazili jsme hned brzo ráno a už okolo půl desáté jsme byli v Třemošné. A zatímco panička pomáhala k dokončením příprav, já se byl s Lenkou projít za potok a zkusili jsme udělat fotky v přírodě. Chvilku před první hodinou odpolední jsme si šli sednout nahoru do atria a promoce oficiálně začala. Údajně to moderovala Michaela Vondráčková a o hudební doprovod se postaral Honza Jareš, já to ale nevím přesně, jelikož jsem celou dobu spal.

Odpoledne byl žraut a večer, když většina klientů odjela, následovalo zkoušení nás štěňat, aby se z nás mohli stát stejně šikovní asisťáci, jako ti dospělí, kteří ten den “maturovali”. Bylo to velmi náročné a do postele jsme se dostali až někdy okolo půl jedenácté večer.

Druhý den jsem se vzbudil docela brzo, už někdy okolo sedmé, četl jsem si ve Zpravodaji Pomocných tlapek a mezi příběhy klientů jsem objevil svůj první článek psaný v Praze. Okolo osmé byla snídaně a pak se ještě jelo do Tesca. Jako obvykle byl sraz u hlavního vchodu. Nejdříve se šlo za roh na zastávku, aby se vyzkoušela chůze u nohy, kde jsme se otočili a šlo se zpátky do tesca. Tam jsme nejdříve vyzkoušeli jezdící plošinu a pak jsme se přesunuli mezi pečivo, na mě si však nepřijdou a nevadilo mi ani když Pavel stál v regálu a rukou stiskl pískající hračku. Nakonec jsme si udělali společnou fotku.

Taky jsem si vyzkoušel ten jejich Pražský trojboj. Nejdříve jsme jeli metrem do centra Prahy podívat se do hračkářství Hamleys a cestou zpátky jsme jeli tramvají na Palmovku, kde jsme přestoupili na autobus domů.

Poslední sobotu se v Libni konala klubová výstava kníračů, na které jsme se byli podívat a Lenka si tam koupila nový obojek a vodítko a hned druhý den jsme ho jeli vyzkoušet do Tesca. Velikostně mi je ok a taky mi velmi sluší.

Krásné prázdniny přeje Bobeš.

PS: omlouvám, že je to tentokrát docela krátké, ale to víte- konec školního roku, naštěstí jsem si všechny známky vytáhl a za odměnu dostal k olíznutí dřívko od zmrzliny.