Beni a Ivanka
menu

Beni a Ivanka

Dobrý den,
posílám Vám pozdrav z Chebu a zároveň posílám fotografie dcery Ivany s Beny. Stále výrazněji je na vývoji a dovednostech Ivany poznat, jak jí Beny motivuje nadále rozvíjí v samostatnosti nejen doma ale i ve škole.

Děti ve škole jsou prima, na Beny si zvykly a berou jí jako samozřejmost, rády mi s ní pomáhají. Učitelé jí mají také rádi, v hodinách jim nevadí, ba naopak upozorňují hlučnější děti, aby tolik nekřičely s tím, že ve třídě mají Beny. Ve škole, když Ivana sedí na židli, tak leží za ní ve svém pelíšku. Jsem také ráda, že mi dceru integrovali do nové školy i s asistenčním psem. Také jsem ocenila, že Beny chodí s Ivanou do školní jídelny na oběd, vůbec nikomu to nevadí.

Nedávno jsem byla na týden mimo školu, takže jsem si najala za sebe asistenta (je vidět na fotografiích), kterého jsem zaučila v zacházení s Beny a oba to zvládli na výbornou. Ivana s ní dokonce v noci spí, museli jsme „holkám“ koupit rozkládací pohovku, aby obě měly dostatek místa. Je pravdou, že mně osobně to velmi pomohlo, protože při mém hektickém stylu života již nemusím v noci odpovídat na otázky, kde jsem a co dělám… Ivana má u sebe Beny a to jí stačí ke spokojenému spánku. O víkendu si obě přispí klidně do 9 hodin, kdy Beny se jde venčit až později.

Nejradši je pozoruji, když si spolu hrají nebo jen tak leží, z obou vyzařuje klid, pohoda a spokojenost. Beny nám všem dělá velkou radost a jsme rádi, že ji máme. Za to vše Vám děkujeme.

Řeřichovi