Dopis od Davidovy maminky
menu

Dopis od Davidovy maminky

Naše Beauty s námi v naši společné domácnosti žije již 5.měsíc. Dělá nám všem opravdu milou společnici a největší přítelkyně je našemu synovi Davídkovi.

Když se mu řekne: "Davídku, chceš ležet s Beautinkou?" Tak se celý rozjaří a ZARADUJE.

Je v její společnosti velmi spokojen a polohování je pro je spasticitu dobré, protože ho to velmi uklidňuje a uvolňuje. Celkově pozorujeme, že čím déle má Beautinku, je uvolněnější a spokojenější. Někdy se zdá, že někteří lidé si myslí, že David ledacos nechápe, ale co se týká Beautinky, tak vždy na ni reaguje kladně a s nadšením.

Beauty vnesla do jeho celkově jednotvárného života nějakou jiskru, která ho opravdu nabíjí. Také si velice oblíbila manžela, protože má asi radši mužské! Také má psího kamaráda, jménem Gaston, je to boxer, je to zatím štěně, ale znají se od útlého věku a velice si hezky hrají. Když se rozejdou, tak je jim po sobě smutno.

Beauty je velmi přátelská, někdy je to až příliš velká důvěra k lidem, které vůbec nezná. Děti jsou taky velmi oblíbené. V tomto případě, když je na volno, tak jí občas nelze poručit, je vidět, že zkouší naši trpělivost. Někdy se na ní musí zvýšit hlas a pak si dá říct. Ale celkově si myslíme, že i do naši rodiny vnesla takovou spokojenost a pohodu.

Davídek je v současné době s tatínkem v lázních a paní primářka už se těší na setkání s Beauty.

Moc Vám děkujeme a nashledanou Luksovi