Poděkování za příjemný zážitek
menu

Poděkování za příjemný zážitek

Milá paní Pirnerová a celý kolektive Pomocných tlapek,

moc Vás všechny zdravíme z Podbořan a chtěli bychom poděkovat, za krásný zážitek, který jsme si přivezli v sobotu z Třemošné. Je mi jasné, že uspořádat takovou velkou akci, jakou promoce bezesporu byla, stojí spoustu času, úsílí a v neposlední řadě finančních prostředků. Za ty z členů naší rodiny, kteří se mohli zúčastnit musím říci, že jste to zvládli skvěle! Oficiální čast byla velmi pěkně zorganizovaná, paní moderátorka absolutní profesionál a následný raut předčil všechna naše očekávání. Tolik výborného jídla pohromadě jsem viděla naposledy loni na dovolené v rámci programu all inclusiveUsmívající se.

Užili jsme si moc příjemné odpoledne, které mělo pouze jedinou vadu na kráse a sice to, že jsme museli pospíchat domů. Klidně bych se v tak milé společnosti ještě zdržela. Bylo moc fajn seznámit se a popovídat s předvychovately našeho Bakiho, dozvěděli jsme se spoustu zajímavých, nových věcí a hlavně se shodli na tom, že kromě evidentního přírůstku na váze se jinak vůbec nezměnil, pořád je to prostě, jak já říkám, PAN PESUsmívající se.

Domů jsme dorazili obohacení o spoustu pěkných zážitků, které jsou v našem každodenním stereotypu velmi vítány. Ještě jednou Vám všem srdečně děkujeme a přejeme, aby i všechny další promoce proběhly v tak příjemném duchu, jako byla ta naše. Ke konci června budu psát pravidelnou zprávu ze soužití, tak určitě připojím i nějaké fotky.

S přáním klidného a odpočinkového léta všem, Stropnických a Baki.