S Atreyem je to skvělé
menu

S Atreyem je to skvělé

Dobrý den Hano,

S Atreyem jsme se sžili fajn. Já ho beru jako že plní prázdné místo, které bůhví pokom zůstalo. Zvykl si mne ráno budit a od 7.00 mne olizuje a kope nohama. Je to skvělé. Přiznám se, že docela mění mé stereotypy. Večer se mi tlačí do postele aby mi spal na nohách.

Máme za sebou několik seminářů a až na první kdy zmatkoval, při potlesku 100 lidí se mu nedivím, tak na dalších skvěle. Mě to baví a ho asi taky. Navíc ví, že se vždy někdo dojde na něj podívat.

Jinak denně s ním jezdím na nákupy atd.. Je z něj celebrita. Kde příjdeme, tam ho chtějí koupit. Sem tam musím na lidi zařvat, bo ho jdou automaticky maznať, i když jsem zády. Ale už nás lidé i poznávají, tak ví. Lidé co mají zkušenosti nebo známé s asisťákem mi říkají, že jste odvedli skvělou práci. Říkám jim, že Atrey se pro tohle narodil.

Denně ho úkoluji se světlem, botami, klíčemi a vším možným tak ať nemá roupy. Teď týden jen doprovázel a když jsem ho pustil , tak skoro házel přemety.

Volno máme vždy na zahradě u domu na cca 1 hodinu. A to se může vždy urvat :)

Za granule děkuji. Jde vidět, že na tyhle je zvyklý, kupoval jsem mu různé, levné i drahé a vždy měl problém. Buď měl průjem nebo je nechával. Tyhle mu sedí a vše je ok.

Jinak jsme denně v terénu, hlavně v autě.

S pozdravem David