Aron oslavil své tři měsíce života
menu

Aron oslavil své tři měsíce života

Aron oslavil své tři měsíce života. Začali jsme trénovat chození na vodítku venku v novém prostředí. Aron je šikulka, po prvních divočejších pár krocích už ani netahá a ani nezůstává někde pozadu a venku se mu moc líbí i když volný pohyb na zahradě je daleko lepší.

Jinak si Aron už umí na povel sednout, přinést kapesníčky nebo míček nebo botičku, v puse mu nevadí ani lžíce a když hned neuklidím misky po starších tetách, tak je rád také nosí a rád by s nimi blbnul :-).

Ještě trošku bojujeme s loužičkami, ale už je to také většinou výjimečné a kakání venku už je skoro samozřejmost.

V autě už se nám také líbí a po dřívějším velmi hlasitém protestování, už si začínáme jízdy autem konečně užívat, z čehož má panička velkou radost. protože spolu jezdíme do práce, kde musíme být celý den. Tam jsem moc hodný a krásně chodím čůrat a kakat ven, protože je to hned za jednimi dveřmi, tak mi to nedělá žádný problém :-D. jo a taky se musím pochlubit, že když páníček vypije pivo a neuklidí hned láhev a já ji najdu, tak si ji rád odnesu do pelíšku a zkoumám 8-).

Tak se mějte všichni moc krásně a já se zase brzy ozvu, panička říkala, že se brzy půjdeme podívat někam do obchoďáku, tak jsem na to moc zvědavý, jako ostatně na vše nové.

Pac a pusu Aron a panička Lucka