Aran a Míša Veselý
menu

Aran a Míša Veselý

Dobrý den.

Konečně se dostávám k tomu, abych napsala pár slov o soužití našeho Míši s Aranem.

Aránek je moc milý pes, myslím, že už to pochopil i náš boloňáček Deny. Dopoledne je Míša ve škole a Aran spí doma. V poledne jde spolu se mnou pro Míšana, doprovodí ho na oběd, kde se chová úplně vzorně. Pak jdeme domů a odpoledne už tráví společně. Už se Aránek netrénuje jen za účelem tréninku, ale Míša se ho snaží využívat i doopravdy. Např. při učení mu spadla tužka a zavolal si Arana, který mu jí krásně podal. Nebo mu donese lahev s pitím.

Na druhou stranu umí být Aránek i lump, který si nalezenou pastelku zkousne/samozřejmě za to pochválen není/. Zkouší na nás i jiné nezbednosti, vše hned konzultujeme s Olinou a Jirkou. Téměř denně polohujeme a mažeme Míšovi ruce a nohy sýrem, aby je Aran olízal. Myslím, že v této oblasti je zatím Aránek využíván nejvíce. Míša je moc rád, že Arana má. Umí se spolu mazlit i blbnout a určitě se jejich vztah bude stále "zdokonalovat". Zatím musíme být v pozadí stále my dospěláci, ale věřím tomu, že čím bude Míša starší, tím víc ho bude sám využívat.

To je zatím asi vše, prostě Aránek je zlatíčko, máme ho rádi a Míša by jiného pejska nechtěl :). Velmi za něj děkujeme a brzy se zase ozveme.

S pozdravem Hana Veselá.