Soužití s Endží
menu

Soužití s Endží

Hlásíme se Vám po delší době z našeho jak všichni doufáme již posledního domova, který se nachází v Českých Budějovicích. Endží se má dobře, tento týden byla u vetrináře na vymačkání žlázek a pro odčervovací tablety. Nechali jsme jí také zvážit, zhubla váží 30kg a nějaké to deko. Je to naše šikulka, všechny povely plní bez problémů a na rozdíl odemě a Mirka nikdy nevstává špatnou nohou. Od rána je veselá a připravená splnit vše co mi vidí na očích. Podání všeho co upadne je samozřejmostí, často si s Mirkem také posíláme Endžu mezi sebou z místnosti do místnosti s nějakou věcí. Mě i Mirkovi se totiž horší zdravotní stav, takže pomáhá čím dál častěji i jemu.

Nedávno mi také pomohla ze zdánlivě neřešitelné situace, byla jsem sama doma a nemohla jsem najít zvonící mobil. Nakonec se ukázalo že je položený na poličce, kterou máme nad postelí a na kterou nemám při sebevětší snaze šanci dosáhnout. Endží si bez problému poradila, vyskočila na postel, mobil z poličky vzala a podala mi ho přímo do ruky.

V obchodech je vzorná a pozorně se dívá co dávám do nákupního košíku:-)

Trochu nám chybí delší procházky boužel já v tomto počasí venku dlouho nevydžím, takže se vždy jen vyvenčí a spěcháme domů. Posílám pár fotek na kterých Endžílka pracuje.

Měj te se všichni hezky, zdraví tým 54 Vlasta Nátková a Enží