Co nového u Angie?
menu

Co nového u Angie?

Zdravíme všechny kamarády Pomocných tlapek.

Tak jsme si s paničkou řekli že Vám napíšem pár řádků o tom jak se máme a co je u nás nového. Nejdříve bych se ráda pochlubila, včera jsem byla s paničkou nakupovat v našem oblíbeném obchodě a obdivovali mě tam dvě slečny. Ta jedna si mě dokonce chtěla pohladit ale panička jí to nedovolila, prý aby mě to neodvádělo od práce.

Od podělí jsme s paničkou samy doma Mirek nám odjel na Moravu, pochopitělně jsem paničce k ruce i když je naše smečka komletní, ale přesto když jsme doma sami mám o paničku větší starost. Od rána do večera zní nespustím oči, když se jde sprchovat hezky si lehnu tak abych na ní viděla a trppělivě čekám, to kdyby náhodou upadla a potřebovala pomoct od nějakého človíčka, v takovém případě štěkám tak dlouho dokud někdo nepříjde, naštěstí totiž bydlíme ve velikém baráku ještě s pár lidma.

Mimo toho dělám všechny ostatní věci o které mě panička požádá ráno jí podávám oblečeni, jako tričko a tak dále potom příjdou na řadu boty, ty většínou panička hodí večer po pokoji a já je ráno musím najít a podat jí je. Ale asi nejraději vyndávám prádlo z pračky a sušičky, za to mě panička opravdu moc chválí a pokaždé když to udělám tak dostanu piškot. No správně prokoukli jste mě právě proto mám tuto práci nejraději. Jídlo je totiž moje opravdu velká slabost. Dostávám sice každý den svojí porci granulí ale jak mile vidím nějaké jídlo nejraději bych ho zblajzla ať je to co je to. A to se potom na mě panička moc zlobí. Ale já za to nemůžu, no řekněte sami nemá každý nějakou neřest?

Přikládáme také pár fotek z letošního roku, nedávno jsme byli na návštěvě na Luhově kde jsem dřív s paničkou bydlela a kde mam psí kamarády. Tak posílám také jednu společnou aby jste viděli psí bandu. Měj te se všichni moc krásně a já se zase někdy ozvu.

Zdraví Endží a Vlasta.