Krátká zpráva ze soužítí
menu

Krátká zpráva ze soužítí

Dobrý den.

U veterináře jsme nebyly, akorát mu dám tablety na odčervení a pipetu na klíšťata. Nic se u nás nezměnilo, vše je pořád stejné. Nechci to zakřiknout, ale je to na dobré cestě, že bude Amor signalizovat velké záchvaty. Malé ne, protože je má každý den. Ale z pondělí na úterý se to stalo. Amor nejde nikdy spát dřív dokud nejsou všichni v posteli. V úterý ale byla změna a velká!!!!

Amor si automaticky lehl ke mé hlavě, ležel tam asi 20 sekund a šel spát Maru k hlavě. Jakmile spí Amor u hlavy tak do 12hodin jsou velké záchvaty. To co udělal, nedělal nikdy předtím, aby se tak rychle přesunul. Vesměs to je tak, že jde spát do noh a když se v noci proberu a vidím ho, že se přesunul k hlavě, očekávám že budou velké záchvaty.

Tak jak to teď udělal Amor se nikdy nestalo. Aby signalizoval hned večer, ale byl to pro nás nejhorší Epi záchvat- trvalo to 2hodiny! Když měla Maru jeden velký záchvat tak šla "k zemi" volala jsem Amora, který byl zrovna s druhou dcerou ANETKOU, aby přišel k Maru. Když k ní došel Maru se složila Amor lehl vedle ní. Záchvat trval a Maru měla na něm nohu a ruku. Ležel v klidu až se zvedla Amor s ní. Někdy je po záchvatech agresivní a Amora nechce, ale hodně nám pomáhá, když v záchvatu položí ruce na něj nebo se s ním po záchvatu mazlí. Včera to bylo moc hezké Maru přitulila k Amorovi v posteli a vískala mu uši a on ležel a spal u toho. Záchvat byl náročný, málem ji odvezla rychlá, ale zvládly jsme to doma.

Jestli se časem budu moct spolehnout, že Amor předpoví velké záchvaty, bylo by to super. Hlídám to už asi od března a zatím to tak je, ale je to jak sci fi, že to mu nemužu uvěřit. Než toto pujde nějak do světa jako info chci to mít ověřené na 99 procent. Je to k neuvěření!!!!!!!!!!!!!!
Držte nám palce, děkujeme všem a všechny zdravíme.

Palyusikovi s Amorem