Jak jsme prožili rok 2015
menu

Jak jsme prožili rok 2015

Ahoj Hani a Petře,

posílám pár řádků, jak jsme prožili rok 2015. Nejdříve ke zdravotní stránce Agdy. V květnu absolvovala Agda pravidelné kombinované očkování, každé 3 měsíce tablety na odčervení, proti blechám Frontline, přes léto obojek Scalibur a od podzimu jsme vyzkoušeli NexGard.

Koncem března se nám narodil Honzík, kterého Agda po příchodu z porodnice náležitě olízla :-). Malý se Agdy vůbec nebojí, dobře si na sebe zvykli, už ji i z ohrádky poplácá, když se k němu přitočí. Zároveň si ale Agda Honzíka moc nevšímá, což je určitě dobře (aby ji nerozptyloval), když má svého pána Marťu.

Vzhledem ke všem různým změnám v rodině jsme letos s Agdou moc nepocestovali, ale Martin si ji vždy vezme na vycházku do okolí bydliště a Agda u něj nikdy nesmí chybět v posteli při usínání - takže skvělá parťačka a psychická podpora. Posílám pár obrázků, tak jak jsme fotili v průběhu roku - takže asistování Agdy u kočárku, letní, podzimní a jedna konečně zimní fotka z dneška, "hlídání" miminka a jedna zajímavost - kolik se jich vleze do jedné postele :-).

Vše nejlepší v novém roce 2016 přeje i za Martina Jitka