Stoneman po šestnácté - 2021
menu

Stoneman po šestnácté - 2021

Sobota 21. srpna měla být dle předpovědi od pondělí toho týdne nejdříve podmračená, pak pršivá, zase podmračená, ale sobota, ta sobota byla nakonec ráno mlhavá! Od osmé hodiny jsme postupně zabrali prostor okolo volejbalového hřiště, aby již za slunečného počasí bylo před jedenáctou hodinou vše připravené k šestnáctému ročníku závodu StoneMAN – tentokrát 2021.

A právě v 11 už stálo vyrovnaně na písku před Kamenným rybníkem 33 chlapů a 12 žen všeho věku, aby se po odstartování vrhli do klidné hladiny a začali tak svou cestu závodem. Všichni dokončili a jak se poprali s ostatními, ale hlavně sami se sebou, zjistíte, když mrknete na naše stránky (https://www.sk321start.cz/2021/07/mtb-tri-stoneman-21-8-2021/). A když už tam budete, tak se podívejte i na fotky, abyste se přesvědčili, že byste to zvládli také. Ostatně, kromě závodu připravujeme i občerstvení a tombolu! Veškerý výdělek pak věnujeme Pomocným tlapkám o.p.s., tentokrát 5.930 Kč, a k tomu jsme prodali propagační předměty za 3.350 Kč.

Příští ročník proběhne zase předposlední sobotu v srpnu, a pokud jsme Vás přesvědčili, abyste se zvedli a pomohli sobě i ostatním, budeme se těšit!