Corin, štěně v předvýchově
menu

Corin, štěně v předvýchově

Ahoj, já jsem Corin, psí mimino. Před několika dny mě odvezli od mámy někam, kde tomu říkají Hradec Králové. Ta cesta se mi tedy moc nelíbila a tomu chlápkovi, co řídil auto, jsem občas pěkně řval do ucha. Ale nepomohlo to... No, to víte, trochu jsem se bál, nevěděl jsem, kam jedu a co mě čeká. Ale v tom Hradci to hned začalo být fajn. Je tam totiž pes. Černej. Jmenuje se se Teki. A je to asistenční pes. No, to víte, zkusil jsem na něm najít mlíko, jako u mámy. Něco jsem nakonec našel, ale mlíko to teda nebylo... Jinak Teki je správně střelenej, jako já, tak si rozumíme. Jen občas nás musí lidi trochu „umravnit", když to třeba trochu přeháníme.

Moje práce teď je hodně náročná. Musím jíst, pít, čůrat, kakat, spát a chodit na procházky na travnatý plácek před barákem. Nikam jinam zatím nesmím, prý nemám všechna očkování. Nevím, co to je, ale doufám, že to brzy seženou, abych to taky měl a mohl chodit úplně všude.

Taky už vím, že se jmenuju Corin, už na to docela slyším. Jo a s tím chlápkem venku hrajeme takové fajn hry. Jedna se jmenuje „ke mně". To na mě zavolá „ke mně", já k němu běžím a on mě tak chválí, že u toho vypadá jak pitomec... A začínáme hrát hru na „sedni". To už mi taky začíná jít.

Tak mi držte palce, ať mi to jde a já se zase časem ozvu.

Váš

Corin, štěně v předvýchově