Pomocné tlapky o. p. s.  

Asistenční psi pro tělesně postižené

Dokud můžeme pomáhat, pomáhejme! Nikdy nevíme, kdy pomoc jiných budeme sami potřebovat. 
Nacházíte se zde: Home » Naši psi a klienti » Pája
Hledaný text:

S Pájou na promoci

Vloženo: 10. 6. 2016
IMG_20160604_161501.jpg

Krásný den, Hani a všichni tlapičkáři :-).

Je dva dny po promoci a my se ze všeho stále ještě vzpamatováváme. Byl to pro mě s Pájou velmi důležitý a vzácný den. Přesně před rokem jsem se dozvěděla, že je pro mě už vybraný vhodný pejsek a během toho roku se úplně změnil můj život. Při loňské promoci jsem si říkala, ať už je za rok a jsem tu s mým pejskem. Rok utekl jako voda a já s Pájou jsme měly čest se této nádherné události zúčastnit.

Letošní promoce asistenčních pejsků neměla chybu. Konala se v krásném prostředí v Třemošné u Plzně v bezbariérovém domě Exodus s obrovskou zahradou.

Na naší promoci nás doprovodila má dcera Lenička, teta a přátelé, kteří nám hodně pomáhají. Přijeli jsme o hodinu dříve, aby jsme se mohli v klidu pozdravit s ostatními týmy letošní promoce a s Vámi všemi. Vše bylo perfektně a pečlivě připraveno, muselo to dát spoustu práce. Plné stoly jídla a pití.

Všichni jsme se postupně přemístili do sálu, kde v jednu hodinu vypukla velká sláva. Promocí nás provázela milá paní moderátorka Míša a na klavír hrál několik písní Honza Jareš, který hned na začátku nastavil krásnou atmosféru. Představili se nám všichni, díky kterým máme naše pomocníky. Do poslední chvíle jsem nevěděla, kdo Pájušku rok vychovával a kdo je ten, díky komu Páju mám. Byl to velmi silný emoční zážitek, když jsem tyto lidi poznala...

Pája vyrůstala a rok se připravovala na svou životní etapu u paní Vlastičky Peterové. Je to moc milá a hodná paní, s kterou jsme si hodně poplakaly. Přivezla Páje spoustu dárečků a mě předala album, ve kterém jsou fotografie, když byla Pája malá. Moc mě to potěšilo a neustále si je prohlížím. Certifikát nám předala paní ředitelka nadace Kooperativa, která je přímo sponzorem mojí Páji. Bylo to milé a nečekané překvapení. Celá promoce byla nádherná, myslím, že všichni si jí moc užili. Po oficiální  části, jsme se všichni přesunuli na zahradu a užili si výborného občerstvení. Bylo ho spousta a moc chutnalo. Měli jsme možnost se sblížit s ostatními týmy a naši pejsci si též popovídali a odpočívali ve stínu. Počasí nám přálo a sluníčko nás provázelo celý den.

Během odpoledne a večera se pomalu začaly týmy rozprchávat a i my se vydali po sedmé hodině k domovu. Pobalili jsme všechny krásné a užitečné  dárky, které jsme dostali od Vás všech, rozloučili jsme se a vyrazili do Příbrami. Celou cestu mi v hlavě probíhaly zážitky tohoto našeho velkého dne. Pocity štěstí střídaly proudy slz. Stále na vše vzpomínám a všem vyprávím, jak krásně nám je.

Moc Vám děkujeme za moc hezky strávený den. Jsem šťastná, že jsem poznala všechny lidi, díky kterým mám mojí Páju. Vás, Hani, všechny cvičitele, paní Peterovou Vlastičku a mnoho dalších, kteří se jakýmkoliv způsobem podíleli.

Hrozně moc děkuji pojišťovně Kooperativa, že mi Pájušku zaplatili. Tisíckrát řečeno slovo  "Děkuji", je málo.

Moc mě potěšila Vaše pochvala, Hani. Když jsme se viděly poprvé, byla jsem hromádka neštěstí a dnes jen kvetu. Tak jste mi to opakovaně řekla a já si toho moc vážím. Děkuji Vám za podporu, všechna milá a upřímná slova člověka potěší.

Posílám Vám pár fotek, co jsme stihli vyfotit na místě a následně doma.

Přejeme Vám všem hodně zdraví a spoustu dalších spokojených klientů. Za Vaší prací je vidět neskutečná dřina a nasazení. Plníte sny lidem, kteří se ocitnou v nouzi a neví jak dál. Přála bych Vám najít další nové sponzory, kteří jakoukoliv částkou pomohou získat někomu pomocníka-pejska.

Moc Vás všechny zdravíme a stále vzpomínáme.

Pája a Lenka Štochlová z Příbrami

 
IMG_20160604_123757.jpg IMG_20160604_135046.jpg IMG_20160604_135106.jpg IMG_20160605_092911.jpg IMG_20160605_093040.jpg IMG_20160605_093203.jpg IMG_20160606_075655.jpg
 

Další články v rubrice

Rychlé odkazy
Zvláštní poděkování

Kooperativa

 

Nadace pojišťovny Kooperativa

 

Happydog

STEM/MARK

Čtení pomáhá

Nadace Leontinka

www.sportpenzionpohoda.cz

www.pltep.cz

Fotogalerie
Fotogalerie - Čechomor hraje pro Pomocné tlapky

 

facebook

 

www.canisterapie.cz

 

 

Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

 

Pelíšky a označovací obojky pro naše asistenční psy poskytuje
4dox

 

Nadace ČEZ

Vas-vos.cz

Naši psi a klienti

Nepřehlédněte

Čechomor hraje pro Pomocné tlapky - přesunuto na 10. 5. 2021!

Benefiční koncert skupiny Čechomor přesunut na 10. 5. 2021! Čtěte více...
Čechomor v Plzni

Čtení pomáhá - peníze pro hrdinu

Mnozí znáte úžasný projekt, který učí a podporuje děti a mládež ve čtení a přidanou hodnotou je, že pomáhá. Díky Čtení pomáhá již běhá několik asistenčních psů. Pomozte vyčíst peníze na dalšího.
Čtení pomáhá
 

 

 

Pomocné tlapky o. p. s.
můžete snadno podpořit formou DMS!

Vyberte si částku 30, 60 nebo 90 Kč, kterou nás chcete podpořit, a odešlete dárcovskou SMS ve tvaru:
DMS POMOCNETLAPKY 30
DMS POMOCNETLAPKY 60
DMS POMOCNETLAPKY 90

na tel. číslo 87777.


Pravidelný měsíční příspěvek (do odvolání) aktivujete zasláním dárcovské SMS ve tvaru:

DMS TRV POMOCNETLAPKY 30
DMS TRV POMOCNETLAPKY 60
DMS TRV POMOCNETLAPKY 90

na tel. číslo 87777.


Více na www.darcovskasms.cz.
Službu DMS zajišťuje Fórum dárců.
Děkujeme!

 

DMS TLAPKY

 

DMS POMOCNETLAPKY 30
QR kódy

 

 
Česky | English | Mapa stránek | Kontakty
 
© Pomocné tlapky o.p.s, 2009 - 2020