Pomocné tlapky o. p. s.  

Asistenční psi pro tělesně postižené

Dokud můžeme pomáhat, pomáhejme! Nikdy nevíme, kdy pomoc jiných budeme sami potřebovat. 
Nacházíte se zde: Home » Naši psi a klienti » Lady a Eliška
Hledaný text:

Třetí měsíc s Lady

Vloženo: 8. 7. 2019

Milé Tlapky,

máme tady další společný měsíc a s ním i pozdrav a zprávu, jak se nám daří. V červnu jsme se viděli na slavnostních promocích, poprvé na novém místě v centrále pojišťovny Kooperativa v Praze. Nádherná budova – prostory celou slavnostní atmosféru ještě podtrhly, celý den proběhl v přátelském duchu, opět se sešli všichni srdcaři Pomocných Tlapek, sponzoři, nové týmy, trenéři, vychovatelé. Jsme hrdi, že do této úžasné rodiny patříme a mohli jsme se společně vidět a poznat. Děkujeme za krásný den, paní Vaňoučkové z pojišťovny Kooperativa, jak se profesionálně zhostila role moderátorky, Hance Pirnerové za výchovu Lady :), Petrovi trenérovi za jeho trpělivost s námi a nadaci Leontinka za finanční prostředky na výcvik Lady.

Hned po slavnostních promocích jsme odjeli na rehabilitační pobyt do Frýdku Místku. První týden odjela Eliška bez Lady a tady jsem poprvé opravdu viděla, jak se Lady stýskalo, první tři dny jsem ji nepoznávala. Byla nervózní, pořád pochodovala po celém domě, spala u dveří a Elišku pořád hledala. Další týden už byly obě spokojené a odjeli na další týdny společně :). Eliška pilně rehabilitovala a Lady odpočívala a vzorně hlídala, jak to Elišce jde. Po cvičení a všech rehabilitacích odpočívala pro změnu Eliška a s Lady jsme vyrazili na procházky. Bylo už krásné letní počasí a celé týdny jsme si užili. Nové prostředí zvládla Lady v pohodě, stejně tak i dlouhé cestování, prostě nemá s ničím žádný problém a je Elišky úžasná parťačka. S Eliškou tak souzní, že to snad není ani možný. Lady si Elišku pořád hlídá, nehne se od ní na krok, podá co Eliška potřebuje, pilně trénují. Fakt mám z nich velkou radost.

Po rehabilitačním pobytu jsme se těšili na sjíždění řeky Moravy, ale nakonec z důvodu špatného počasí byla celá akce zrušena a my místo toho vyrazili poprvé do ZOO Olomouc, poprvé s Lady a poprvé se Stelinkou :). Olomoucká ZOO je ve stínu stromů a tak i když bylo teplo tak celá procházka mezi zvířaty byla příjemná, Lady opět úplně v klidu a v pohodě. Byl to moc příjemně strávený den. Žádný problém se vstupem do ZOO ani u výběhu se zvířaty.

A teď už máme za sebou vysvědčení a začínáme naše první společné prázdniny, holky na sebe budou mít víc času, nebude se nikam spěchat, ale výletovat, odpočívat a těšit se ze společných dní.

My Vám všem přejeme ty nejpohodovější prázdniny, dětem spoustu legrace a rodičům odpočinku a zase napíšeme jak se nám daří. Děkujeme za tu nejpohodovější labradorku Lady, opatrujeme ji a milujeme :). Má se s námi holka dobře a my s ní ještě líp.

Mějte se krásně a pac a pusu

Honlovi a Lady

 
IMG-20190623-WA0000.jpg IMG-20190701-WA0001.jpg IMG-20190701-WA0002.jpg IMG-20190701-WA0003.jpg IMG_20190615_112855.jpg IMG_20190623_103826.jpg IMG_20190623_122519.jpg
 

Další články v rubrice

Rychlé odkazy
Zvláštní poděkování

Kooperativa

 

Nadace pojišťovny Kooperativa

 

Happydog

STEM/MARK

Čtení pomáhá

Nadace Leontinka

www.sportpenzionpohoda.cz

www.pltep.cz

Fotogalerie
Fotogalerie - Čechomor hraje pro Pomocné tlapky

 

facebook

 

www.canisterapie.cz

 

 

Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

 

Pelíšky a označovací obojky pro naše asistenční psy poskytuje
4dox

 

Nadace ČEZ

Vas-vos.cz

Naši psi a klienti

Nepřehlédněte

 

 

Pomocné tlapky o. p. s.
můžete snadno podpořit formou DMS!

Vyberte si částku 30, 60 nebo 90 Kč, kterou nás chcete podpořit, a odešlete dárcovskou SMS ve tvaru:
DMS POMOCNETLAPKY 30
DMS POMOCNETLAPKY 60
DMS POMOCNETLAPKY 90

na tel. číslo 87777.


Pravidelný měsíční příspěvek (do odvolání) aktivujete zasláním dárcovské SMS ve tvaru:

DMS TRV POMOCNETLAPKY 30
DMS TRV POMOCNETLAPKY 60
DMS TRV POMOCNETLAPKY 90

na tel. číslo 87777.


Více na www.darcovskasms.cz.
Službu DMS zajišťuje Fórum dárců.
Děkujeme!

 

DMS TLAPKY

 

DMS POMOCNETLAPKY 30
QR kódy

 

 
Česky | English | Mapa stránek | Kontakty
 
© Pomocné tlapky o.p.s, 2009 - 2019