Pomocné tlapky o. p. s.  

Asistenční psi pro tělesně postižené

Dokud můžeme pomáhat, pomáhejme! Nikdy nevíme, kdy pomoc jiných budeme sami potřebovat. 
Nacházíte se zde: Home » Naši psi a klienti » Harry
Hledaný text:

Pozdrav od Harryho

Vloženo: 11. 1. 2016

Milé Tlapky,

zdravíme Vás v Novém roce a píšeme pár řádků co je u nás nového. Hlásíme, že se máme moc dobře, všichni jsme zdraví, Ježíšek na nás nezapomněl a donesl spoustu dárků i Harrymu.

Harry je už velký mazák a chová se jako správný asisťák dospělák, nevadí mu dětské pokušitelské návštěvy, neláká ho cukroví, tedy alespoň v naší přítomnosti :), petardy Harrymu také nevadí... Ale když se vrátíme ještě k létu tak polovinu prázdnin jsme trávili opět v Beskydech na rehabilitačním pobytu v lázních, o víkendech jsme odpočívali a výletovali. Eliška zajížděla, nový elektrický vozíček, a i když se trochu bála, zvládla i Pustevny a vyjela k soše Radegastu a zdolala krásy Beskyd.

Harry nás samozřejmě všude doprovází, zvládl všechny výšlapy, výlety a nikde nebyl problém s přístupem. V Olomouci jsme navštívili interaktivní pevnost poznání, kde bylo vše krásně bezbariérové a Harry zažil i promítání hvězdné oblohy s výkladem, návštěvu dvou pohádek v multikině a spoustu další zábavy. Zasíláme i pár fotek z léta.

Podzim utekl jako voda, zvládli jsme i poprvé předvánoční výlet do Prahy. Musím přiznat, že jsme se poprvé pohybovali po Praze hromadnou dopravou a tak při počtu naší skupiny jsem měla trochu obavy – dva vozíčky, jeden kočárek, dvě chodící Anežky, jeden Harry a čtyři dospělí. Nejtěžší bylo uhlídat, aby všichni vystoupili na stejné zastávce a naopak zase všichni nastoupili do stejného vozu, ale zvládli jsme to krásně a viděli všechny památky Prahy. Všude bylo plno turistů a ulice byli přecpané, ale Harry byl super a nikde nebyl žádný problém, všechno šlo krásně a hladce. Prostě bylo vidět, že Harry hromadnou dopravu zvládl levou zadní a nebylo potřeba mít pochyby či se něčeho bát.

Ke konci roku jsme u nás doma přivítali návštěvu Tlapácké rodinky Sekaninů s Charliem a znovu jsme si uvědomili, jak velký kus práce musíte odvést a předat tak úžasné dvě kobylky jako je Harry a Charlie. Když tak přemýšlím, měli jsme docela akční půl rok a Harry je poměrně společensky vytížený :). Elišce podává vše co je potřeba, pracuje krásně a na první povel. Neumíme si představit, že by Harry nebyl součástí naší smečky. Hlasíme, že je vše jak má být a my se moc těšíme na nové zážitky a výlety v tomto roce. V lednu nás čekají monoski na které se moc těšíme, v únoru zase lázně.

Do Nového roku Vám z celého srdce přejeme hodně zdraví, štěstí, lásky, spousty spokojených klientů jako jsme my a úžasných pesanů jako je Harry :), protože jste prostě božžžííííí.

Mějte se krásně.

rodina Honlova a Harry

 
Beskydy.JPG DSC_0302.JPG DSC_0303.JPG DSC_0304.JPG DSC_0305.JPG DSC_0307.JPG DSC_0310.JPG DSC_0314.JPG DSC_0315.JPG DSC_0316.JPG DSC_0317.JPG navsteva-Charliho-a-rodinky-Sekaninu.JPG socha-Radegastu.JPG ucime-se-na-elektrickem-vozicku.JPG ucíme-se-vlastivedu.JPG vyhled-na-Beskydy.JPG vylet-Pustevny.JPG vyletujeme.JPG
 

Další články v rubrice

Rychlé odkazy
Zvláštní poděkování

Kooperativa

 

Nadace pojišťovny Kooperativa

 

Happydog

STEM/MARK

Čtení pomáhá

Nadace Leontinka

www.sportpenzionpohoda.cz

www.pltep.cz

Fotogalerie
Fotogalerie - Čechomor hraje pro Pomocné tlapky

 

facebook

 

www.canisterapie.cz

 

 

Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

 

Pelíšky a označovací obojky pro naše asistenční psy poskytuje
4dox

 

Nadace ČEZ

Vas-vos.cz

Naši psi a klienti

Nepřehlédněte

Jarní canisterapeutická víkendovka a zkoušky 2019

www.canisterapie.cz 22. – 24. března 2019 proběhnou canisterapeutické zkoušky a víkendovka v Třemošné u Plzně. Přihlašte se, máme poslední volná místa!

Asistenčního psa si sami nevycvičíte

Nový fil Asistenčního psa si sám nevycvičíš
Nový film Pomocných tlapek na námět Dominika Chlupa - vítězný námět soutěže pomocneklapky.cz
 

 

 

Pomocné tlapky o. p. s.
můžete snadno podpořit formou DMS!

Vyberte si částku 30, 60 nebo 90 Kč, kterou nás chcete podpořit, a odešlete dárcovskou SMS ve tvaru:
DMS POMOCNETLAPKY 30
DMS POMOCNETLAPKY 60
DMS POMOCNETLAPKY 90

na tel. číslo 87777.


Pravidelný měsíční příspěvek (do odvolání) aktivujete zasláním dárcovské SMS ve tvaru:

DMS TRV POMOCNETLAPKY 30
DMS TRV POMOCNETLAPKY 60
DMS TRV POMOCNETLAPKY 90

na tel. číslo 87777.


Více na www.darcovskasms.cz.
Službu DMS zajišťuje Fórum dárců.
Děkujeme!

 

DMS TLAPKY

 

DMS POMOCNETLAPKY 30
QR kódy

 

 
Česky | English | Mapa stránek | Kontakty
 
© Pomocné tlapky o.p.s, 2009 - 2019