Pomocné tlapky o. p. s.  

Asistenční psi pro tělesně postižené

Dokud můžeme pomáhat, pomáhejme! Nikdy nevíme, kdy pomoc jiných budeme sami potřebovat. 
Nacházíte se zde: Home » Naši psi a klienti » Elza-Lady
Hledaný text:

Stěhování národa

Vloženo: 1. 3. 2014

Milé tlapky,

tak už nám uběhl zase měsíc a my jsme tu, abychom se ozvali, co je u nás nového. Tak nového se událo docela dost a to hlavně to, že už několik týdnů jsme jenom balili věci do krabic a pytlů a vlastně všude kde se dalo, aby bylo vše přichystáno ke stěhování, které se uskutečnilo v sobotu. A že těch krabic bylo bohužel jsme je nepočítali ale minimálně 20 určitě a to podotýkám, že to byly jen věci nás dvou s Elzou, ale vypadalo to dost vtipně, a jak samotný nadpis prozrazuje bylo to jako stěhování „národa". Díky super kamarádům hlavně těm co stěhovali, se vše podařilo zvládnout za jeden den a my díky nim můžeme bydlet již v novém. Elza byla bobek z toho trochu zmatená co se to děje a od rána pobíhala kolem mě a sledovala , kam se ty všechny věci z baráku stěhují,ale když jsme dojeli  na jižní moravu kam jsme se přestěhovali a nábytek a hlavně Elzinčin pelíšek když se vytáhl a našlo se mu vhodné místečko Elza se v tu ránu zcela uklidnila a teď už je tu jako doma. Dobré bylo pro ni i to že jsme na bytě byly před stěhováním několikrát, takže měla vždy nějakých pár dní na to aby si to tu mohla prozkoumat a seznámit se a teď už je to ok. Bydlíme teď v moc krásné lokalitě obklopeni lesem a cítíme se tady nádherně a snad tomu tak bude už napořád a pro nás obě s Elzou to bude príma, že budeme mít kam chodit na procházky do přírody, kterou tolik milujeme. Bohužel panička je teď nemocná tak jsme doma a Elza dohlíží abych si pravidelně brala prášky, měla klidový režim,ale byla pozitivní mysli. A tak věříme že se snad z toho brzy dostanu a bude moci nastat to očekávané prozkoumávání okolí se vším dobrodružstvím, co nás kde čeká.

Elza je již členkou rodiny se vším všudy má tu své místo a zastoupení je úžasné jak je vždy pozitivně naladěná a když se stane že se ji něco nezdá tak mývá i dlouhé proslovy o tom co by k tomu chtěla říci je opravdu jako člověk a proto je pro mě nepostradatelná a miluju ji a ona mě a i když si ne každý člověk o nás myslí jenom to dobré my dvě s Elzou víme co pro sebe znamenáme, co můžeme od sebe vzájemně čekat a víme i to že ať se děje a stane cokoliv jsme tu jedna pro druhou a i když jsme spolu teprve krátce mezi námi to není nikterak znát. Podařilo se nám se dobře sladit a tvoříme jeden velký akční tým, který miluje akčnost, dobrodružství, změnu a pohyb a takto jsme šťastni.

Bohužel se omlouváme, ale fotečky tentokrát nemáme, ale až budeme vybalení ze všech krabic a bude tu útulno rádi něco nafotíme a pošleme vám ochutnávku toho nejlepšího.

Všechny Vás moc zdravíme a přejeme jen to nejkrásnější žití jaké jenom jde na tomto světě žít v láskyplném soužití lidí a zvířat vedle sebe.

S láskou vám všem pac Elza a Barča

 

Další články v rubrice

Rychlé odkazy
Zvláštní poděkování

Kooperativa

 

Nadace pojišťovny Kooperativa

 

Happydog

STEM/MARK

Čtení pomáhá

Nadace Leontinka

www.sportpenzionpohoda.cz

www.pltep.cz

Fotogalerie
Fotogalerie - Čechomor hraje pro Pomocné tlapky

 

facebook

 

www.canisterapie.cz

 

 

Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

 

Pelíšky a označovací obojky pro naše asistenční psy poskytuje
4dox

 

Nadace ČEZ

Vas-vos.cz

Naši psi a klienti

Nepřehlédněte

Asistenčního psa si sami nevycvičíte

Nový fil Asistenčního psa si sám nevycvičíš
Nový film Pomocných tlapek na námět Dominika Chlupa - vítězný námět soutěže pomocneklapky.cz
 

 

 

Pomocné tlapky o. p. s.
můžete snadno podpořit formou DMS!

Vyberte si částku 30, 60 nebo 90 Kč, kterou nás chcete podpořit, a odešlete dárcovskou SMS ve tvaru:
DMS POMOCNETLAPKY 30
DMS POMOCNETLAPKY 60
DMS POMOCNETLAPKY 90

na tel. číslo 87777.


Pravidelný měsíční příspěvek (do odvolání) aktivujete zasláním dárcovské SMS ve tvaru:

DMS TRV POMOCNETLAPKY 30
DMS TRV POMOCNETLAPKY 60
DMS TRV POMOCNETLAPKY 90

na tel. číslo 87777.


Více na www.darcovskasms.cz.
Službu DMS zajišťuje Fórum dárců.
Děkujeme!

 

DMS TLAPKY

 

DMS POMOCNETLAPKY 30
QR kódy

 

 
Česky | English | Mapa stránek | Kontakty
 
© Pomocné tlapky o.p.s, 2009 - 2019