Pomocné tlapky o. p. s.  

Asistenční psi pro tělesně postižené

Dokud můžeme pomáhat, pomáhejme! Nikdy nevíme, kdy pomoc jiných budeme sami potřebovat. 
Nacházíte se zde: Home » Jak můžete pomoci?
Hledaný text:

Pomoc s propagací a osvětou

Vloženo: 20. 10. 2009

Pokud provozujete vlastní internetové stránky, můžete nám pomoci umístěním odkazu nebo některého z bannerů níže. Čím více lidí o nás bude vědět, tím větší máme šanci pomáhat těm, kteří to potřebují. Pokud vám žádný z našich bannerů nevyhovuje rozměry nebo zobrazeným tématem, kontaktujte našeho webmastera.

Bannery

Pomocné Tlapky o.p.s. - asistenční psi pro zdravotně postižené

Zdrojový kód pro vložení banneru:

<a title="Pomocné tlapky o. p. s. - asistenční psi pro zdravotně postižené" href="http://www.pomocnetlapky.cz/" target="_blank"><img src="http://www.pomocnetlapky.cz/images/propagacni-bannery/nejlepsi-pritel.gif" style="border:1px solid black;" alt="Pomocné tlapky o. p. s. - asistenční psi pro zdravotně postižené"></a>

Pomocné Tlapky o.p.s. - asistenční psi pro zdravotně postižené

Zdrojový kód pro vložení banneru:

<a title="Pomocné tlapky o. p. s. - asistenční psi pro zdravotně postižené" href="http://www.pomocnetlapky.cz/" target="_blank"><img src="http://www.pomocnetlapky.cz/images/propagacni-bannery/pomoc-tlapky.gif" style="border:1px solid black;" alt="Pomocné tlapky o. p. s. - asistenční psi pro zdravotně postižené"></a>

Pomocné  Tlapky o.p.s. - asistenční psi pro zdravotně postižené

Zdrojový kód pro vložení banneru:

<a title="Pomocné tlapky o. p. s. - asistenční psi pro zdravotně postižené" href="http://www.pomocnetlapky.cz/" target="_blank"><img src="http://www.pomocnetlapky.cz/images/propagacni-bannery/banner120x30.gif" style="border:0;" alt="Pomocné tlapky o.p.s. - asistenční psi pro zdravotně postižené"></a>

Pomocné   tlapky o.p.s. - asistenční psi pro zdravotně postižené

Zdrojový kód pro vložení banneru:

<a title="Pomocné tlapky o. p. s. - asistenční psi pro zdravotně postižené" href="http://www.pomocnetlapky.cz/" target="_blank"><img src="http://www.pomocnetlapky.cz/images/propagacni-bannery/banner160x130.gif" style="border:0;" alt="Pomocné tlapky o.p.s. - asistenční psi pro zdravotně postižené"></a>


Textové odkazy

Nemáte-li místo na banner, ale můžete zveřejnit textový odkaz, vyberte si některý z následujících textů a vložte ho na stránky pomocí zdrojového kódu, který najdete pod textem:

Asistenční psi pro zdravotně postižené - Pomocné tlapky o.p.s.® zdarma předávají speciálně vycvičené asistenční psy pro lidi s tělesným postižením, lidem nevidomým, neslyšícím nebo s kombinovaným postižením.
Zdrojový kód:

<a href="http://www.pomocnetlapky.cz" title="Pomocné tlapky o.p.s." target="_blank">Asistenční psi pro zdravotně postižené</a> - Pomocné tlapky o.p.s.® zdarma předávají speciálně vycvičené asistenční psy pro lidi s tělesným postižením, lidem nevidomým, neslyšícím nebo s kombinovaným postižením.

Psi pro vozíčkáře - už jste o nich slyšeli? Společnost Pomocné tlapky o.p.s.® chová a cvičí tyto speciální asistenční psy pro lidi s různými typy zdravotního postižení, kteří tak mohou zlepšit svou soběstačnost a kvalitu života.
Zdrojový kód:

<a href="http://www.pomocnetlapky.cz" title="Pomocné tlapky o.p.s." target="_blank"> Psi pro vozíčkáře</a> - už jste o nich slyšeli? Společnost Pomocné tlapky o.p.s.® chová a cvičí tyto speciální asistenční psy pro lidi s různými typy zdravotního postižení, kteří tak mohou zlepšit svou soběstačnost a kvalitu života.

Canisterapie - léčba za pomoci psů. Pomocné tlapky o.p.s.® poskytují otestované a vyškolené canisterapeutické týmy (dobrovolníků a psů) zdravotnickým, sociálním a vzdělávacím zařízením k pravidelným návštěvám a terapii za pomoci psů.
Zdrojový kód:

<a href="http://www.canisterapie.cz/" target="_blank">Canisterapie - léčba za pomoci psů</a>. Pomocné tlapky o.p.s. poskytují otestované a vyškolené canisterapeutické týmy (dobrovolník a pes) zdravotnickým, sociálním a vzdělávacím zařízením k pravidelným návštěvám a terapii za pomoci psů.

Pomocné tlapky o.p.s. - nezisková organizace poskytující asistenční psy zdravotně postiženým. První česká organizace, která se tímto výcvikem soustavně zabývá už od roku 2000. Postižený dostává psa zdarma, výcvik je hrazen pouze z darů sponzorů! Síť dobrovolníků poskytuje také canisterapii pro zdravotní, sociální a vzdělávací zařízení. Pomozte i Vy!
Zdrojový kód:

<a href="http://www.pomocnetlapky.cz/" target="_blank">Pomocné tlapky o.p.s.</a> - nezisková organizace poskytující asistenční psy zdravotně postiženým. První česká organizace, která se tímto výcvikem soustavně zabývá už od roku 2000. Postižený dostává psa zdarma, výcvik je hrazen pouze z darů sponzorů! Síť dobrovolníků poskytuje také canisterapii pro zdravotní, sociální a vzdělávací zařízení. Pomozte i Vy!

 

Další články v rubrice

Rychlé odkazy
Zvláštní poděkování

Kooperativa

 

Nadace pojišťovny Kooperativa

 

Happydog

STEM/MARK

Čtení pomáhá

Nadace Leontinka

www.sportpenzionpohoda.cz

www.pltep.cz

Fotogalerie
Fotogalerie - Čechomor hraje pro Pomocné tlapky

 

facebook

 

www.canisterapie.cz

 

 

Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

 

Pelíšky a označovací obojky pro naše asistenční psy poskytuje
4dox

 

Nadace ČEZ

Vas-vos.cz

Nepřehlédněte

 

 

Pomocné tlapky o. p. s.
můžete snadno podpořit formou DMS!

Vyberte si částku 30, 60 nebo 90 Kč, kterou nás chcete podpořit, a odešlete dárcovskou SMS ve tvaru:
DMS POMOCNETLAPKY 30
DMS POMOCNETLAPKY 60
DMS POMOCNETLAPKY 90

na tel. číslo 87777.


Pravidelný měsíční příspěvek (do odvolání) aktivujete zasláním dárcovské SMS ve tvaru:

DMS TRV POMOCNETLAPKY 30
DMS TRV POMOCNETLAPKY 60
DMS TRV POMOCNETLAPKY 90

na tel. číslo 87777.


Více na www.darcovskasms.cz.
Službu DMS zajišťuje Fórum dárců.
Děkujeme!

 

DMS TLAPKY

 

DMS POMOCNETLAPKY 30
QR kódy

 

 
Česky | English | Mapa stránek | Kontakty
 
© Pomocné tlapky o.p.s, 2009 - 2019