Pomocné tlapky o. p. s.  

Asistenční psi pro tělesně postižené

Dokud můžeme pomáhat, pomáhejme! Nikdy nevíme, kdy pomoc jiných budeme sami potřebovat. 
Nacházíte se zde: Home » Akce » 2014
Hledaný text:

14. slavnostní promoce asistenčních psů

Vloženo: 10. 6. 2014

V sobotu 7. 6. 2014 se konala již 14. slavnostní promoce asistenčních psů. Do Třemošné přijelo 9 asistenčních týmů, které kromě slavnostní promoce čekalo setkání  s patrony jejich týmů a také seznámení s adoptivními rodiči jejich štěněte.

Letos nám přálo krásné sluneční počasí, které  umožnilo úžasnou zahradní slavnost, za doprovodu skupiny Fregata. Nechybělo úžasné občerstvení, které poskytli naši sponzoři. I když promoce začala již v 13 h, do svých domovů jsme odjížděli až za tmy. Těšíme se na viděnou za rok.

 
Marie Paulusová nám připravila krásné dekorace kytičky zeleninu a ovoce nám poskytlo Makro a.s kytičky občrstvení od Hollandia a.s. a Madeta a.s. Fred nám hlídal rautík Matyáš se už nemohl dočkat pečivo od Prima pečivo a.s. a koláčky od SVS Plzeň s.r.o. Bára s Elzou se těší až to začne blíží se 13. hod a vše je již ve finále Přípitek poskytla Bohemia sekt a.s., tlapky také sídlí v městě  sektu Petr Rauchfus s Jackem Báře to moc slušelo nechybí i zdravé saláty Jarda Kubelka s Kittou a mamčou sbíhají se nám sliny trošku nezdravé smažené z Blanska přijeli výborné zdravé džsy fa TROPICO s.r.o. mísy s dobrotami vychoatelka Miriam s Oxy Oxy vychovatelka Magda Smolová a venčitelky Petra a Lenka sekt od Bohemia sekt a.s pečlivě nachlazen hosté přijíždí vychovatelka Dana Jugasová a Peggy aula se plní skupina Fregata nechybělo krmivo a barely od našeho dodavelete krmiva Euroben s.r.o. ředitelka Nadace poj. Kooperativa P. Vaňoučková paní moderátorka Michale Vondráčková byla jako vždy úžasná úžasní tlapkácký vychovatelé štěňat Bára Štěpánková a Elza p. Boháčová s Elí sděluje zážitky p. Hájková a Edý Jarda Kubelka a čokoládová figurka- Kitta cenné setkání  rodiny Kubelkové s paní Jonákovou patronkou týmu Petr Rauchfus s Jackem líčí jejich soužití rodina Baťková ze Slovenska přijela rodina Žáčkova s Blackem trenérka R. Krejčová rodina Lipnických paní Olga Tomášů popřáli jsme paní Olze k jubileu z Krnova přijela p. Dluhošová, bez Petříka, který ležel doma s horečkami šéfkuchař Michal Krejčí děkujeme Kubovi Juráskovi za zapůjčení skákacího hradu mistr grilu Jirka Endršt 48.jpg 49.jpg
 

Další články v rubrice

Rychlé odkazy
Zvláštní poděkování

Kooperativa

 

Nadace pojišťovny Kooperativa

 

Happydog

STEM/MARK

Čtení pomáhá

Nadace Leontinka

www.sportpenzionpohoda.cz

www.pltep.cz

Fotogalerie
Fotogalerie - Čechomor hraje pro Pomocné tlapky

 

facebook

 

www.canisterapie.cz

 

 

Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

 

Pelíšky a označovací obojky pro naše asistenční psy poskytuje
4dox

 

Nadace ČEZ

Vas-vos.cz

Nepřehlédněte

 

 

Pomocné tlapky o. p. s.
můžete snadno podpořit formou DMS!

Vyberte si částku 30, 60 nebo 90 Kč, kterou nás chcete podpořit, a odešlete dárcovskou SMS ve tvaru:
DMS POMOCNETLAPKY 30
DMS POMOCNETLAPKY 60
DMS POMOCNETLAPKY 90

na tel. číslo 87777.


Pravidelný měsíční příspěvek (do odvolání) aktivujete zasláním dárcovské SMS ve tvaru:

DMS TRV POMOCNETLAPKY 30
DMS TRV POMOCNETLAPKY 60
DMS TRV POMOCNETLAPKY 90

na tel. číslo 87777.


Více na www.darcovskasms.cz.
Službu DMS zajišťuje Fórum dárců.
Děkujeme!

 

DMS TLAPKY

 

DMS POMOCNETLAPKY 30
QR kódy

 

 
Česky | English | Mapa stránek | Kontakty
 
© Pomocné tlapky o.p.s, 2009 - 2019